Ветеран АТО з Житомира за вісім днів пішого ходу зібрав 3 мільйони гривень для військових

За вісім днів свого пішого ходу з Одеси до Яремче ветеран АТО з Житомира Олександр Швецов зібрав три мільйони гривень на транспорт для військових, достроково завершивши свій хід.

Про це Олександр написав на своїй сторінці у мережі Facebook, повідомляє Суспільне Житомир.

Вирушаючи четвертого жовтня з Одеси, Олександр планував пройти 800 тисяч кроків, зібравши 800 тисяч гривень на два пікапи та мікроавтобус для своїх побратимів-військових. За вісім днів пішого ходу українці скинули Олександру майже три мільйони гривень.

Особливістю цього пішого ходу було те, що Олександр, якому після поранення на фронті ампутували ліву ногу, пересувається на протезі. За задумом, поки ветеран йшов, кожна гривня донатів від людей на один крок скорочувала його дистанцію.

Наприкінці восьмого дня пішого ходу на рахунках Олександра, який на той момент подолав 65 кілометрів пішки, було 650 тисяч гривень. Упродовж однієї доби ветерану скинули ще понад два мільйони гривень.

“Дякую Боже! Дякую славетному народові України! Дякую кожному, хто допомагає ЗСУ. Якби можна було акумулювати всі ваші донати у мої кроки, то я вже сьогодні був би біля Атлантичного океану. Але ми з вами акумулюємо їх на дещо краще – на автівки та інші потреби для наших побратимів. Тільки за цю добу ви перерахували на це більше двох мільйонів гривень і продовжуєте донатити. На даний момент зібрано біля трьох мільйонів гривень. Чесно, я не знаю що в такі моменти відчуває Притула, але я відчуваю ПЕРЕМОГУ”, – написав у своєму пості Олександр Швецов і додав, що наразі його піший хід достроково завершено, а сам він нині вже знаходиться у себе вдома.

b5f438bf482982c3
908b20a0470c9367

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин