В одному з ліцеїв Житомира зібрали 40 тисяч гривень та купили тепловізор

Діти та вчителі одного з ліцеїв Житомира під час благодійних ярмарків змогли зібрати 40 тисяч гривень для ЗСУ. На прохання військових вони придбали тепловізор і передали його захисникам.

Про це Суспільному Житомир розповіла директорка школи Наталія Міненко.

За її словами, збирали гроші на ярмарках та різних заходах у ліцеї. Долучалися також батьки учнів.

“Проводили благодійні солодкі і книжкові ярмарки, – каже Наталія Міненко. – Також організовували майстер-класи разом із підлітковим клубом “Ровесник”. Наші діти та їхні батьки робили різні вироби і ми все це продавали через Facebook. Активно коштами долучалися і батьки, і колеги. Ми допомагаємо нашим захисникам. Ми збираємо для них і солодощі, і теплі речі. Люди з нашого мікрорайону долучаються і ми плетемо маскувальні сітки. Рухаємося до перемоги, докладаємо всіх зусиль максимально на всіх фронтах. Чим можемо, тим і допомагаємо нашій армії”.

“Тепловізор, який ми купили, допоможе нашим військовим бачити не тільки вдень, а й вночі, – каже учениця ліцею Дар’я Пантус. – Діти почали долучати батьків і вони теж захопилися цією ідеєю. Військові ЗСУ є для нас всім, вони є нашою опорою, нашою безпекою і спокоєм”.

Військові прийшли в ліцей забрати прилад. Роман, військовослужбовець, каже, що така техніка вкрай необхідна.

“Тепловізор ми передамо на передову лінію, це на нуль, – каже Роман. – І використовуватися він буде для того, щоб допомагати хлопцям бачити вночі ворогів”.

Окрім тепловізора, який необхідний при виконанні завдань на фронті, школярі передали сплетені власноруч маскувальні сітки.

574577bc7d37f16c
17cbe165bbe687f1
d8ef4a27f7c6b323

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин