Унаслідок вторгнення рф загинули 154 українських спортсмени і тренери

Унаслідок вторгнення росії в Україні вже загинули 154 спортсмени і тренери. Вони загинули на полі бою та у власних домівках від ворожих снарядів.

Про це повідомив міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт під час Конференції міністрів спорту Ради Європи.

«Ця війна завдала нам важких втрат. Ми відбудуємо зруйновані стадіони та спортивні палаци, але ніхто не поверне нам 154 життя наших спортсменів і тренерів», — написав він.

Гутцайт закликав міжнародних колег до додаткових жорстких санкцій:

  • відсторонити національні спортивні органи рф та Білорусі від міжнародних спортивних федерацій;
  • позбавити всіх осіб, пов’язаних з рф та Білоруссю, впливу на міжнародні спортивні федерації — усунути їх від правлінь та організаційних комітетів;
  • заборонити участь представників рф та Білорусі у міжнародних змаганнях у будь-якому статусі;
  • заборонити трансляції всіх спортивних змагань в рф та Білорусі.

«Ці кроки потрібно зробити не завтра, а вже сьогодні. Адже наступний 2023 рік буде відбірковим до Олімпійських ігор 2024 року в Парижі. Країни-агресорки роблять усе, щоби брати в них участь. Ми не можемо цього допустити», — наголосив він.

Міністр закликав партнерів бути об’єднаними та сильними у захисті олімпійських цінностей і сталого миру для України та Європи.

Як ми повідомляли, у Житомирі (за адресою майдан Перемоги, 7) з 28 жовтня до 12 листопада триває виставка-реквієм за загиблими українськими спортсменами «Янголи спорту». Далі фотопроєкт поїде містами країни та Європи.

index65

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин