У Житомирській бібліотеці провели чергові майстер-класи

У відділі «Інклюзивний читальний зал» Житомирської обласної бібліотеки ім. О. Ольжича відбулося 6 майстер-класів для користувачів відділу. Заходи вкотре відбулися в межах співпраці з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас-Житомир» в рамках проекту «Арт-простір».

3 жовтня провели майстер-клас для дітей та батьків з родин ВПО з декорування ваз та виготовлення квітів, а наступного дня – майстер-клас з бісероплетіння.
5 жовтня провели майстер-клас для молоді з інвалідністю з виготовлення осінніх підсвічників та майстер-клас для дітей та батьків з родин ВПО з виготовлення корзинок з паперових стаканчиків.

6 жовтня провели майстер-клас для дітей та батьків з родин ВПО з виготовлення сувенірів з полімерної глини, а наступного дня – майстер-клас з виготовлення магнітів з фетру.

«Інклюзивний читальний зал» і надалі продовжить свою співпрацю з БО «Благодійний фонд «Карітас-Житомир» для адаптації та соціалізації дітей та молоді вразливих категорій в навколишньому середовищі”,- кажуть у бібліотеці.

FB IMG 1665980111778

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин