У Житомирі зведуть будинки для тих, хто втратив житло

Житомирянам, які втрати житло внаслідок обстрілів, збудують нові будинки. Під забудову житла вже знайшли земельну ділянку в мікрорайоні Малікова. Гроші під будівництво житла планується залучити від Єврокомісії.

Відповідне рішення прийняли на сесії Житомирської міської ради.

Депутати проголосували за надання дозволу на поділ земельної ділянки у мікрорайоні Малікова. Пов’язано це з тим, що частину ділянки використають під забудову житла для людей, чиї оселі зруйновано ворожими обстрілами.

Як повідомляє Житомирська міська рада, ці будинки будуть зведені за новою технологією. Такі будують в Швеції, Німеччині. Будинки будуть чотириповерхові, до 100 квартир.

Перш за все, житло отримають житомиряни, які витратили домівки внаслідок бомбових та ракетних ударів рашистів.

Раніше ділянка у 2 га була сформована під об’єкт освіти — школу. Однак, саме у цьому районі шкіл вистачає. Натомість існує гостра потреба у дошкільному закладі.

Гроші під будівництво житла планується залучити від Єврокомісії. Житомир подав заявку. Однак, сума будівництва ще не визначена, бо технічні консультанти ще прораховують вартість.

«Коли ми звернулися до Єврокомісії, їм потрібна була земельна ділянка, щоб швидко розпочати будівництво, на якій є вже всі комунікації. В мікрорайоні Малікова у нас все є, є опалення, тому ми подали цю земельну ділянку під проєкт Єврокомісії для будівництва житла для ВПО», — каже Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин