У Житомирі відкрили “Спортивне містечко”

Сьогодні відзначається День фізичної культури та спорту України. Напередодні у Житомирі відбулася урочиста церемонія нагородження провідних спортсменів, тренерів та фахівців галузі Житомирської області.

Про це повідомляє Житомирська ОДА.

До урочистого заходу долучилися начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко спільно зі своїм заступником Юрієм Денисовцем, т.в.о. голови обласної ради Володимир Ширма, начальник Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОВА Сергій Козловець, спортивна спільнота області та ЗМІ.

«Сьогодні кожен – на своєму фронті, ви бороните спортивний. І надзвичайно приємно, що навіть під час війни молодь Житомирщини здобуває перемоги на міжнародних аренах. Тож вітаю всіх із цим спортивним святом та бажаю здоров’я та головної для нас перемоги», — сказав у своєму вітальному слові Віталій Бунечко.

Під час урочистостей відбулося вручення подяк Житомирської обласної військової адміністрації та Житомирської обласної ради, посвідчень заслуженого майстра спорту України, майстрів спорту України.

Також у рамках святкування Дня фізичної культури та спорту України біля кінотеатру «Жовтень» було відкрито локацію «Спортивне містечко», де всі бажаючі змогли ознайомитися з роботою спортивних шкіл, їх досягненнями та відділеннями з видів спорту, що культивуються у школах.

DSC 5240 1024x684 1
DSC 5233 1024x684 1

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин