У Житомирі відбулася робоча зустріч з представниками Української студентської ліги

24 листопада у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася робоча зустріч з представниками Української студентської ліги. Під час зустрічі учасники обговорили з амбасадорами ліги активізацію студентського руху в регіоні, питання партнерства студентської спільноти з владою та бізнесом, створення осередку Української студентської ліги в області.

Про це повідомляє Житомирська ОВА.

«Саме студенти в усі часи були ініціаторами прогресивних перетворень у суспільстві. Вони – одні з перших, хто став на барикади на захист європейських цінностей у часи Революції Гідності та вступив до лав Збройних сил України на захист незалежності у боротьбі проти росії», — підкреслив заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець.

Заступник начальника ОВА також додав, що на майбутнє заплановано реалізацію надважливих проєктів, що доповнять молодіжну політику Житомирщини: поєднання працевлаштування та навчання, об’єднання зусиль студентських волонтерських штабів тощо.

«Переконався, що гасло «Творимо кращий час» не просто слоган організації, а наратив, який є поштовхом для спільних гарних справ. Впевнений, що маємо допомогти та підтримати молодь у такий непростий час. Адже саме молодь – майбутнє країни, що змінює світ на краще!», — підсумував Юрій Денисовець.

Довідково. Українська студентська ліга – організація, що об`єднує понад 50 закладів вищої освіти України та налічує більше 600 тисяч членів, утворена для підтримки молоді, представництва інтересів спільноти, просування студентських ініціатив та проєктів.

DSC 7699 9 1024x656 1
DSC 7680 6 768x510 1

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин