У Житомирі проходитиме регіональний форум «Житомирщина цифрова»

11 листопада у Житомирі пройде регіональний форум «Житомирщина цифрова». Організаторами форуму є Житомирська обласна військова адміністрація та Державний університет «Житомирська політехніка».

Про це повідомляють на сайті Житомирської ОВА.

Захід відбудеться 11 листопада 2022 року в рамках DigitalRegionsWeek за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України при підтримці Програми розвитку ООН і Швеції.

Захід відбудеться в Державному університеті «Житомирська політехніка» (м. Житомир, вул. Чуднівська, 103). Реєстрація розпочинається о 09:30 (вхід за запрошеннями при наявності документів, що посвідчують особу).

Мета форуму: популяризація та обговорення процесів цифровізації в регіоні, об’єднання зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, міжнародних донорів та бізнесу задля досягнення цілей та показників цифровізації Житомирщини.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан зазначила, що цифрова трансформація регіонів є одним із пріоритетних напрямів роботи Мінцифри.

«Саме тому вже досить тривалий час ми працюємо над тим, щоб у кожній області були CDTO чи цифрові лідери, які допоможуть пришвидшити зміни у сфері цифровізації в кожному куточку України. В умовах війни вона особливо необхідна для забезпечення функціонування інфраструктури, безперебійного доступу до освіти та навчання, надання медичних послуг, покращення кібербезпеки та підтримки економічного фронту країни загалом. Чи потрібна цифровізація вашій громаді? Сподіваюся, що регіональні форуми DigitalRegionsWeek спрямують вас до цього. Цифровізуймося разом!», – сказала Валерія Іонан.

Учасники форуму у Житомирі: представники Міністерства цифрової трансформації України, обласної та районних військових адміністрацій, територіальних громад, вищих навчальних закладів області, міжнародних донорів та проєктів, ІТ-бізнесу.

Під час Форуму буде презентовано Платформу Дія.Цифрова громада та Індекс цифрової трансформації громад України, досягнення у сфері цифрового розвитку «Житомирщина цифрова: стан та перспективи».

Панельні дискусії форуму: «Розвиток інтернет-мережі в регіоні», «Цифровізація в громадах. Розумні міста», «Міжнародна співпраця заради цифрового розвитку» та «Розвиток ІТ-індустрії і Hi-tech в регіоні».

Форум транслюватиметься онлайн на Фейсбук-сторінці Житомирської ОВА.

Контактна особа: Костянтин Лопушанський, 093-436-84-13.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин