У Житомирі покажуть фотопроєкт «Янголи спорту»

У нашому місті покажуть фотопроєкт «Янголи спорту». Експозиція демонструватиметься в Житомирі з 28 жовтня по 12 листопада, після чого далі поїде містами України та країн Європи.

Про це повідомляє Житомирська ОДА.

В планах — представити її в офісах Ради Європи та Європейської комісії, аби за кордоном дізналися більше, яких людей втратила Україна та весь світ.

Деталі: Історії можна почитати на Сайті-реквіємі Спортивного комітету України «Янголи спорту», який доступний українською та англійською мовами.

На сьогодні зібрано 100 історій спортсменів і тренерів, серед яких чемпіони світу, Європи, багаторазові переможці національних першостей з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Також представлені історії ветеранів спорту та тих, хто лише починав свій шлях – діти, майбутні зірки, чиє життя жорстоко обірвали.

Опис події: на фотовиставці буде презентовано 90 історій з фотографіями загиблих Героїв спорту та короткими розповідями про них. Експозиція триватиме в Житомирі з 28 жовтня до 12 листопада, далі поїде містами країни та Європи.

Ведучий: Дмитро Лазуткін, журналіст, поет, публіцист.

Дата та місце проведення відкриття: 28 жовтня 2022 року о 12:00. м.Житомир, Майдан Перемоги, 7.

Вхід вільний.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин