У Житомирі планують виділити гроші з міського бюджету на демонтаж розбомбленої будівлі ліцею №25

Депутати на найближчій сесії Житомирської міськради розглядатимуть питання щодо виділення грошей на демонтаж будівлі ліцею №25, розбомбленого армією РФ на початку березня 2022 року.

Про це першого лютого на засіданні виконкому сказав Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, передає Суспільне Житомир.

Про намір демонтувати будівлю ліцею міський голова оголосив після виступу заступниці керівника міського департаменту освіти Світлани Ковтуненко. На розгляд виконкому винесли питання про списання матеріальних цінностей ліцею №25.

“Ми просимо списати матеріальні цінності ліцею №25: в основному, це комп’ютерна техніка. Навіть та комп’ютерна техніка, яку ми вивезли, вона не підлягає відновленню, тому її треба списати. У переліку також обладнання для кабінетів, якого також уже немає. Це кабінети фізики, хімії, біології і STEAM-лабораторія, яка також повністю вся зруйнована. Крім того, є обладнання зі спортзали і всі демонстраційні набори, які були перелічені в документах. Тому просимо дати дозвіл на списання. Все те, що списується, його вже немає – воно залишилося на будівлі, яка є. Це не всі засоби – ті, що залишилися, їх використовують у ліцеї №25 або ж в інших закладах, куди їх передали. А ми зараз говоримо про ті, які ми не змогли взяти зі зруйнованої будівлі. Є багато меблів, які ми забрали – ми їх не списуємо”, – сказала Світлана Ковтуненко.

Виконком це рішення підтримав, а Сергій Сухомлин додав, що питаня про виділення грошей на демонтаж будівлі ліцею винесуть на найближчу сесію.

“По ліцею №25 було багато запитань, в тому числі, з приводу того, коли ми зможемо його демонтувати. Ми чекали, що, може, держава дасть гроші, бо держава давала цільові кошти на проведення таких робіт, і область навіть зробила проєктну документацію, провела тендер на роботи. Але ми розуміємо, яка сьогодні ситуація з державними фінансами, тому на найближчій сесії ми виділяємо гроші, проводимо тендер і фактично демонтуємо ліцей №25”, – сказав Житомирський міський голова.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин