У Житомирі переселенка з Херсонщини влаштувалася на роботу після інтерв’ю телебаченню

25-річна переселенка з Херсонської області Анна Антипенко влаштувалася на роботу в ансамбль “Родослав” Житомирської обласної філармонії після сюжету Суспільне Житомир про її історію.

В рідному містечку Велика Лепетиха, яке розташоване на лівому березі Каховського водосховища, Анна працювала в Будинку культури і була художньою керівницею чотирьох хорових колективів. У “Родослав” Анну Антипенко взяли на посаду хормейстерки.

“Зараз дуже багато переселенців і дуже важко знайти роботу. І мені неймовірно пощастило в тому, що я потрапила саме сюди: в мене повірили, мені дали можливість творити те, що я люблю. І просто велика дяка цим людям за їхнє правильне розуміння і сприйняття ситуації”, – каже Анна.

Колектив Анну прийняв до свого складу з радістю.

“Із самого початку вона була трішки перелякана, стримана – по ній це було видно, – говорить артист фольклорного ансамблю “Родослав” Сергій Рабін. – Але пізніше Анна влилася в наш колектив: все ожило і просто почало працювати. Мені надзвичайно це подобається, це надзвичайна людина. З нею дуже цікаво і комфортно працювати. Приємно ще тим, що ми розуміємо один одного, та й загалом, ми – одного віку”.

“Коли до колективу приходить багато молоді, це означає, що у колективу є майбутнє. Ми дуже втішені тим, що “Родослав” стає таким молодим. Це значить, що колектив буде зростати з їх завзятістю, професіоналізмом, з тим, як вони хочуть подавати народне, як вони пишаються тим, що вони – українці”, – каже директорка фольклорного ансамблю “Родослав” Катерина Стрельцова.

За словами Анни, вона планує, щоб у репертуарі “Родославу”, окрім народних творів, з’явилися також і пісні про війну.

“Після тих подій дев’ятимісячної окупації, яку я пережила, я вважаю, що в репертуарі має бути військова тематика, і українська пісня з нею має звучати по-новому. Вона, як нове дихання, яке допомогло мені зараз тут відновитися і почати жити по-новому”, – розповідає Анна.

7608949e79f35eff
9669320ca3d3a278

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин