У Житомирі дякували волонтерам

У Житомирі представники управління у справах сім’ї, молоді та спорту дякували волонтерам – тим, хто був поряд упродовж 2022 року. Зокрема, великий внесок у наближення Перемоги зробили студенти.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

“Волонтери завжди відігравали значну роль у житті країни, цьогоріч їхня підтримка стала особливо важливою. Незважаючи на важкий рік, були ті, хто завжди приходив на допомогу як для підтримки Збройних сил, біженців, дітей-сиріт, так і у проведені благодійних заходів та облаштуванні міських укріплень”,- йдеться в повідомленні.

«Волонтером я стала завдяки бабусі. Розпочалося усе з розвантаження гуманітарної допомоги. Поступово до нас почали долучатися родичі та знайомі. Брала участь у зборі та видачі ліків для військових, переселенців» — поділилася Олександра Онищук, студентка ЖДУ ім. І. Франка.

«У волонтерських заходах беру участь із 2014 року, зокрема представляю організацію «Лондонські Бандери». А у 2020 році вирішив піти навчатися у військовий інститут, щоб наслідувати свого дідуся» — розповів Владислав Вахрів, студент Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова.

«Починаючи із 24 лютого у нас розпочалася активна робота у лабораторії «Мехатроніки» при Житомирській політехніці. Упродовж 2-х місяців ми практично жили в університеті, виготовляли необхідні технічні засоби. Окрім того, допомагали в облаштуванні міських укріплень» — Юрій Коваль, студент ДУ «Житомирська Політехніка.

«Від початку повномасштабного вторгнення в університеті сформувався свій волонтерський центр, спочатку я була єдиною студенткою серед викладачів. Пізніше до нас приєдналася моя одногрупниця Анастасія, яка зараз вже служить у Збройних силах. Ми надавали допомогу багатьом військовим частинам. Зараз співпрацюю із благодійною організацією Польщі, яка допомагає Захисникам ті біженцям» — зауважила Дарина Нагорна, студентка ЖДУ ім. І. Франка.

«Ви робите неймовірні речі, якими багато хто навіть дивується. Я знаю точно, що ми Переможемо завдяки таким людям, як ви» — підкреслила Марія Місюрова, заступниця міського голови.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин