У разі потреби Житомирщину захищатимуть білоруські добровольці

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин заявив, що у разі наступу на Житомирщину, нас буде захищати білоруський полк добровольців.

Про це він сказав в ефірі телевізійного марафону «Єдині новини».  

Він повідомив, що побудовано багато фортифікаційних бетонних споруд на лінії і в Житомирській області кордон закритий надійно.

Окрім цього, він також наголосив, що білоруський добровольчий полк імені Кастуся Калиновського, який бореться в Україні в лавах ЗСУ, у разі залучення білорусів у цю війну передислокуються зі сходу на північ. Воїни обіцяють у перших рядах захищати Житомирщину та Волинь.

«В разі інтервенції з боку білорусі полк буде зніматися зі сходу і переходити на Житомирщину, щоби у перших рядах захищати Україну і визволяти білорусь від диктатора Лукашенка. Вони є надзвичайними патріотами білорусі», — наголосив Сухомлин.

У той же час, президент Білорусії запевняє, що він не готується до війни з Україною.

За його словами, пересування білоруських збройних сил не означає, що Білорусія планує воювати з Україною. Вони просто проводять військові навчання.

“Ми проводили і проводимо навчання. Зараз вони більш масштабні через поточну ситуацію і загрози. Тому ми проводимо навчання на своїй території”, – сказав Лукашенко, йдеться в заяві, опублікованій на його офіційному сайті.

“Ось і все. Ніякого іншого наміру, ніякої змови”, – додав він.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин