У Березівській громаді поступово встановлюють сміттєві баки

У Березівській громаді втілюють проект зі встановлення сміттєвих баків, які мають замінити подворовий збір побутових відходів від населення. Почали з сіл Березівки, Дубовця та Черемошного. Жителі цих сіл вже встигли помітити новенькі чорні контейнери для сміття.

Про це повідомляють у Березівській громаді.

Також на території села Березівки встановлені окремо 6 контейнерів для пластикових відходів, тож жителів просять відсортовувати ПЕТ-пляшки та інші пластикові відходи сюди.

“Питання утилізації побутового сміття завжди було і буде актуальним, і ми всі це добре розуміємо. Саме тому Березівська сільська рада почала робити перші кроки щодо покращення санітарного стану наших населених пунктів шляхом встановлення даних контейнерів для збору сміття”, – йдеться в повідомленні.

Для цього, рішенням сесії депутати затвердили схему розташування тимчасових контейнерних майданчиків у Березівці, Дубовці і Черемошному та надали дозвіл сільській раді підписати угоду з КП “Добробут” Оліївської сільської ради про безоплатне використання та зберігання цих сміттєзаборів.

Вищезгадані села є першопрохідцями в цьому пілотному проєкті. Але в ісльській раді звертають увагу жителів на те, що абсолютно усі села усіх старостинських округів поступово будуть забезпечені аналогічними контейнерами. Вже розроблені схеми розташування баків по всіх населених пунктах (без Бондарців та Мусіївки, де теж заплановано по 1 баку). Зі схемами можна ознайомитися на офіційному сайті сільської ради.

“Наразі ж, ми розуміємо невдоволення деяких жителів, які вказують на те, що в деяких місцях далекі відстані до баків, а десь їх просто замало. Ми вивчаємо це питання, і баки точно будуть ще додані в міру потреби. Варто трошки зачекати”, – кажуть у Березівській сільській раді.

Наголошують: проєкт лише на початковій стадії реалізації. Обіцяють проаналізувати всі плюси і мінуси, відкорегувати схеми і обов’язково зробити цю послугу максимально комфортною і доступною для всього населення. І, наголошують, що почнуть поступово встановлювати контейнери і по інших населених пунктах громади.

А далі справа за жителями! Тільки від їх свідомості та відповідального ставлення буде залежати чистота на вулицях та околицях громади.

90679aa143e297b57b62ed281f8f92ed
e6377230cefbb29f121df428816eea38

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин