Спортсмени ФК “Полісся” традиційно привітали житомирських дітей

Житомирські діти, які перебувають на обліку служби (управління) у справах дітей, отримали подарунки під час дружньої зустрічі. До благодійного заходу долучилися і житомирські спортсмени.
Футболісти ФК «Полісся» підготували для малечі солодки подарунки та футбольні м’ячі з автографами.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

“Мотивуємо дітей займатися спортом й далі продовжувати вболівати за нашу футбольну команду. Минулого року ми започаткували такі зустрічі й вирішили продовжувати, тому що вона дуже гарно відгукнулася серед дітей. Попри складні часи, ми маємо залишатися сильними духом й тілом.Тому в будь-якому разі тренуйтеся, займайтеся спортом, робіть зарядку, гуляйте на свіжому повітрі, а хто хоче бути справжнім футболістом записуйтесь в нашу комунальну школу футболу “, – каже начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

“Я дуже горда що серед дітей нашого міста є справжні фанати спорту. Хочеться побажати, щоб на Різдвяні та Новорічні свята кожна ваша мрія збулась,від самої маленької до наймасштабнішої. Цінуйте рідних та близьких,тих людей, які знаходяться поруч з вами! Бажаю, щоб обов’язково у Новому році у нас була Перемога й Мир у нашій країні.”, – привітала дітлахів начальниця служби (управління) у справах дітей Ольга Бібла.

IMG 20221227 174042 576

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин