Співачка Лєна Дарк відвезла на фронт авто для захисників

У Березівській громаді відбувся концерт “Кольори свободи”. Перед жителям виступали представники творчого об’єднання “Мистецька оборона”. Кращі номери глядачам дарували артисти, які постійно займаються благодійною діяльністю.

Запальна команда: Олексій Буднік, Ірина Єфімова, Юлія Юпаткіна, Любов Гаврилюк та Богдан Ярошинський зробили все, аби глядачі отримали радість.

Дякуємо Березівській сільській раді об’єднаної територіальної громади за гарний та теплий прийом. Гарна атмосфера, щирі люди, віра у краще, все це і допомогло зробити концерт «Кольори свободи» незабутнім”,- сказав Богдан Ярошинський.

А Любов Гаврилюк додала: “Наш захід «Кольори свободи» – неповторний! Ми щиро розділили і горе, і смуток, і радість з Березівською Територіальною Громадою! Ми віримо в Збройні Сили України! Ми віримо в нашу перемогу!”

А в цей час ще одна учасниця творчої команди Лєна Дарк з друзями побувала на Північному Сході, куди відвезла автомобіль для воїнів – свого брата Віктора з побратимами, на який усі разом збирали кошти.

Наші Любі Друзі, завдяки вашій небайдужості, вашій єдності, зібрано 182 тис.грн., та завдяки дуже значущій підтримці благодійного фонду “Сила Братерства”, який оплатив левову частку вартості автомобіля. Сьогодні автівку було доставлено на фронт і передано “з рук в руки”. Хлопці безмежно вдячні, що тепер мають реквізит для боротьби за нашу Незалежність! Разом нас багато-нас не подолати!!!”,- сказала Лєна Дарк.

Як ми повідомляли, на Житомирщині діти та артисти долучилися до збору коштів для придбання автомобіля захисникам.

FB IMG 1661849287520
FB IMG 1661849282954
FB IMG 1661849328252
FB IMG 1661849332672
FB IMG 1661849337186

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин