Серед 215 звільнених з полону захисників – уродженець Житомирщини Дмитро Козацький

Україна повернула з російського полону 215 українських військових, зокрема, 108 бійців «Азову». В обмін на українських захисників Україна передала Віктора Медведчука. Серед звільнених і наш земляк – Дмитро “Орест” Козацький, пресофіцер полку «Азов», автор фото з Азовсталі.

Дмитрові Козацькому лише 26 років, він народився у місті Малин на Житомирщині. Друзі й рідні називають його невиправним романтиком і великим патріотом України. У 2014 році, коли йому було лише 18 років, він покинув навчання в одному з польських університетів і поїхав на Майдан. Після Революції Гідності вирушив захищати країну – спершу вступив до лав Національної Гвардії України, а потім приєднався до полку “Азов”.

Коли російські війська розпочали відкриту війну в Україні, Дмитро разом з побратимами став на її захист у Маріуполі, ризикуючи життям щосекунди, а його ще юнацьке захоплення фотографією дало змогу всьому світові показувати правду.

Перед тим, як вийти з «Азовсталі» у травні 2022-го Дмитро Козацький виклав свої роботи у мережу, закликавши поширювати їх і надсилати на всі можливі премії та конкурси. Його фото отримали низку престижних премій на міжнародних конкурсах.

240569ff505679ae
photo1658301881
815

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин