Проект “Кіно заради перемоги” завітає до Черняхова

У Черняхові 7 вересня відбудеться кінопоказ фільму “Іван Сила” в рамках проекту “Кіно заради перемоги”.

Як ми повідомляли, за сприяння Офісу Президента України Державне Агенство України з Питань кіно започаткувало Національний тур “Кіно заради Перемоги!” на підтримку переселенців, змушених тікати від жахів війни і шукати прихисток у більш безпечних регіонах нашої країни.

Довідково:

“Іван Сила” – український художній фільм режисера Віктора Андрієнка, знятий за книгою Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу». Стрічка розповідає надзвичайну історію на диво сильного, доброго і справжнього у почуттях і вчинках героя, про його дивовижних друзів і несподіваних ворогів. Головний герой достойно пройшов через серйозні випробування, змужнів і став непереможним велетом сили і духу.

Прототипом головного героя фільму став цирковий український силач Іван Фірцак, якого в 1928-му році визнали найсильнішою людиною планети. Він виграв чимало поєдинків з відомими борцями світу. З рук британської королеви отримав шолом і пояс, оздоблені золотом та діамантами. 1937 року в самому розквіті своєї слави він повернувся на Батьківщину.

Іван Сила (Іван Фірцак) – утілення непереможного духу українського народу, його доброти і щирості.

FB IMG 1662388791271

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин