Понад 1000 листів від дітей надійшло до Резиденції Святого Миколая у Житомирі

Понад 1000 листів від дітей з побажаннями вже надійшло до поштової скриньки у Резиденції Святого Миколая у Житомирі.

Про це повідомляє Суспільне Житомир з посиланням на начальницю управління культури Житомирської міської ради Ілону Колодій.

За її словами, цьогорічні листи відрізняються тим, що в умовах воєнного стану діти не просять подарунків для себе. Вони просять повернутися до своїх домівок, просять перемоги і мирного неба.

“Резиденція Святого Миколая і була створена з метою підняти настрій і поліпшити емоційний стан дітей, дати їм надію, – каже Ілона Колодій. – І ми вважаємо, що найважливіше – ми не маємо права віднімати у наших дітей свято. Новорічні свята. Діти мають вірити в дива, в перемогу і мирне небо”.

“Мене звати Денис. Мені чотири роки. Я з міста Лиман Донецької області. Наше місто знищене. Ми з мамою дуже сумуємо за домівкою. Віримо, що колись повернемося. Моя найзаповітніша мрія, щоб настав мир…”, – це уривок з одного із дитячих листів.

Майже кожна дитина у своєму листі до Святого Миколая просить миру Україні. Листів же від початку відкриття Резиденції надійшло понад тисячу. Святий Миколай каже, що кожен лист уважно прочитав.

Резиденція Святого Миколая незабаром завершить свою роботу. Вона працюватиме до 25 грудня.

6c4eecbbf0ae0465
daa4dc5128bf9d05
62f09b4f15199555
4e1bdf7c01e50f10

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин