Поліція закликає бути обережними на автошляхах в умовах дощової погоди

За інформацією Житомирського Гідрометцентру, 23 вересня у м. Житомирі та області хмарно, йтимуть дощі. Поліцейські закликають водіїв та пішоходів бути максимально обережними та враховувати погодні умови, вирушаючи в дорогу.

Шановні водії, керуючи транспортним засобом, будьте максимально обережні, обирайте швидкість руху та дистанцію, що дозволять вчасно зреагувати на зміну дорожніх обставин“,- йдеться в повідомленні.

Обов’язково необхідно враховувати час доби, стан проїзної частини та дорожнього покриття, за необхідності вмикати ближнє світло фар чи денні ходові вогні.

Обов’язково користуйтеся пасками безпеки, дітей перевозьте, використовуючи спеціальні засоби, що дозволять убезпечити їх від травмування. Пам’ятайте, що мокра та брудна дорога є тими чинниками, які збільшують гальмівний шлях транспортного засобу у кілька разів. Тому, якщо виникає необхідність зупинитися, знижуйте швидкість поступово. Не забувайте при зупинці включати аварійну світлову сигналізацію”, – йдеться в повідомленні.

Пішоходам варто переходити дорогу виключно у встановлених місцях, перед цим переконавшись, що водії транспортних засобів помітили вас та зрозуміли ваші наміри. Пам’ятайте, що навіть при невеликій швидкості руху водій не здатен миттєво зупинити автомобіль. Тож ніколи не виходьте на дорогу раптово, з-за припаркованого автотранспорту або інших перешкод. Знімайте навушники, якщо рухаєтесь поблизу дороги – інакше ризикуєте не почути попереджувальних сигналів про наближення автомобілів та чи іншої небезпеки.

Для позначення себе на дорозі у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості обов’язково використовуйте світлоповертальні засоби (стрічку, наклейку, жилет тощо) або носіть одяг, який має такі елементи.

Батькам необхідно нагадати дітям Правила дорожнього руху та власним прикладом демонструвати їх дотримання. Роз’ясніть їм ризики від перебігання автошляхів, виїзду на проїзну частину велосипедами.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин