Поліцейські запросили житомирських підлітків до кінотеатру

13 жовтня напередодні Дня захисників і захисниць України ювенальні інспектори Житомирського районного управління поліції організували перегляд фільму «Снайпер: Білий ворон» в одному з кінотеатрів обласного центру.

До заходів долучилися учні місцевих навчальних закладів та вихованці житомирських дитячих будників сімейного типу з вихователями.

Про це повідомляє Поліція Житомирської області з посиланням на Ювенальну Превенція Житомирської Області.

Діти на одному подиху спостерігали за перипетіями фільму: звичайний вчитель з Донеччини у 2014 році пішов боронити Україну і завдяки власній наполегливості став одним з найкращих її захисників.

– Перегляд таких фільмів, без сумніву, допомагає формувати у підлітків чіткі орієнтири, активну життєву позицію та додає гордості за власну країну та її тисячолітню історію, – розповідає старший ювенальний_інспектор Житомирського РУП Олександр Пулін. – Характер головного героя уособлює міць українського народу, який рішуче відстоює незалежність держави. Такі стрічки переконливіші, ніж безліч слів, тому ми і організували цей захід для дітей.

Враження глядачів, якими вони поділилися після перегляду фільму, підтвердили слова поліцейського. Тож ювенальні інспектори планують і надалі проводити такі зустрічі, адже свідома молодь – це свідома нація.

FB IMG 1665979553305
FB IMG 1665979548637

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин