Підприємців Житомира запрошують до круглого столу

Житомирська міська рада запрошує підприємців приєднатись до круглого столу  «Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку».

Участь у заході буде корисна представникам експортноорієнтованого бізнесу регіону та виробникам, які планують свою зовнішньоекономічну діяльність.

Дата та час проведення: 24 листопада (чт) 14:00-16:00

Місце проведення: онлайн

Формат: презентація нового продукту ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» для стимулювання експорту в умовах війни.

Сектори: харчова промисловість, машинобудівна промисловість, ІТ, меблева промисловість, легка промисловість, будівельна промисловість, фармацевтична промисловість, ритейл, парфумерно-косметична промисловість, сектор послуг.

Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена.

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА та триває до 14:00 години 23.11.22р. Посилання на захід буде надіслано на електронну адресу, вказану під час реєстрації.

Форма реєстрації:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdftV4LHBsELNgeQEi7aIHUcXhgqXyosHf0uxY0dpAVMj6ug/viewform

Детальніше про захід за посиланням https://export.gov.ua/event/508-eksportne_finansuvannia_dostupni_mozhlivosti_ta_perspektivi_rozvitku

Організатори круглого столу: Експортно-кредитне агентство (ЕКА) в партнерстві з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Житомирська обласна військова адміністрація та Житомирська міська рада.

Програма заходу у додатку.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин