Під час благодійного забігу в Польщі для Житомира зібрали 5 тисяч злотих

Майже 5 тисяч злотих надійшло днями з польського міста Битома – побратима Житомира на рахунок Фонду громади Житомира.

Як повідомляє Житомирська міська рада, ці кошти було зібрано в ході благодійного забігу Bytomski Półmaraton, який відбувся 17 вересня 2022 року на підтримку Ліцею 25 м. Житомира. Збір коштів організовано Fundacja Kobiety Ukrainy Śląsk / Фонд „Жінки України Сілезія” за сприяння Міської ради Битома.

До збору коштів долучилися 12 волонтерів, які потрапили в Польщу через війну в Україні. Ці люди на власні очі бачили жахіття війни. Вони приїхали разом із дітьми з міст України: Херсона, Миколаєва, Харкова.

Місто Битом є партнером Міжнародного благодійного забігу на підтримку дітей в Україні “Back to School”, що ініційований Фондом громади Житомира з метою згуртувати житомирян, друзів Житомира та України у різних куточках світу для допомоги в організації повноцінного навчального процесу учнів в Україні за умов повномасштабної війни.

“Це був добрий день (примітка – день проведення забігу у Битомі) поєднання поляків і українців. Ми відчули, що поляки – відкриті люди, які допомагали і будуть допомагати далі українцям. Однак у зв’язку з тяжкою економічною ситуацією в Польщі ця допомога на даний момент не є дуже великою. Ми зібрали невелику кількість грошей, але до нас приєдналась Фундація Петролана, яка внесла переважну частину зібраних грошей на рахунок нашої Фундації. Ми дуже вдячні за підтримку і серце, віддане для дітей з міста Житомира”, – поділився враженнями пан Володимир, представник Фундації “Жінки України Сілезії”.

img1668495504
img1668495526
img1668495526 2

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин