“Незламні українці”: в Житомирі провели турнір з вуличного спорту

Шостого листопада у Житомирі провели відкритий турнір зі Street workout – вуличного спорту. Змагання проходили у 15 номінаціях серед хлопців та дівчат віком від шести до 18 років і старше. На турнір прибули 86 спортсменів з 21 населеного пункту України, розповів кореспондентам Суспільного Житомир один з організаторів змагань Дмитро Косатий.

Воркаут – це вуличний спорт, який включає в себе силові елементи, такі як підтягування на турніку, на брусах, вис на перекладині, горизонт, розповідає Дмитро і додає, що аби перемогти, треба бути сконцентрованим і виконувати вправи без помилок.

“Мета цих змагань – показати, що Україна незламна. Що вона козацька країна, духовна, яка завжди йде до перемоги. І ось такий захід, який ми сьогодні організували, він важливий для майбутнього України і молодого покоління”, – каже Дмитро Косатий.

“В кожній вправі оцінюється техніка виконання, – розповідає один з організаторів турніру Олександр Рева. – Також враховується швидкість і вірне виконання виходу.”

“Тут більш психологічна повинна бути підготовка, – каже суддя турніру Олена Прівалова. – Якщо спортсмен психологічно готовий, то він зможе все. А якщо буде не той настрій, то навіть дуже крута фізична підготовка не зможе його вивести на рівень переможця”.

Житомирянка Катерина Романенко воркаутом займається чотири роки.

“Воркаут для мене – це здоровий спосіб життя. Сьогодні беру участь у жіночому фрістайлі та триборстві, щоб показати, що дівчата також можуть займатися цим видом спорту”, – каже Катерина Романенко.

Чотири роки воркаутом займається і Артем Пелехань. Спортсмен говорить, що цей вид спорту дає йому сили, здоров’я. А від цих змагань він очікую перемоги.

Учасник змагань з Броварів Дмитро Семенов воркаутом займається 12 років і тренує дітей.

“Сьогодні я приїхав в гості до хлопців, – каже Дмитро Семенов. – Подивитися, як вони проводять і взяти участь й до участі залучив своїх учнів. В такий час треба відволікатися на мирне життя, на такі події. Бо мені здається, що дуже гарно, що для дітей, для підлітків робляться зараз подібні спортивні заходи. Так вони трішки забувають, що наразі коїться в країні. І це для дітей дуже важливо”.

Для переможців змагань організатори підготували нагороди – призи, медалі, прапори України та кубки.

Зі слів організатора змагань Дмитра Косатого, турнір з Workout “Незламні Українці” проводиться вперше і є благодійним.

“Ми з моїми однодумцями організували збір коштів. Він проходитиме на мою карту. Її можна побачити в соцмережах Instagram та Facebook. І всі зібрані кошти ми передамо волонтеру Артему Сохацькому. На ці кошти ми закупимо для наших захисників необхідну амуніцію”, – сказав організатор змагань Дмитро Косатий.

c88becec2b215cda
47e901f82211582c

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин