Наступним Президентом України може стати житомирянка

Наталія Мосейчук має за плечима блискучу кар’єру на телебаченні, а попереду перспективу навіть стати політиком. З якоїсь причини, але знаменитості активно пророкують просування у політичній еліті. А мільйонер Ігор Коломойський навіть заявив, що вона може стати наступним Президентом України.

Про це пише видання Сенсація.

Але чого коштує успіх? Якось Наталія Мосейчук зізналася, що вона не дружить з жодною колегою у програмі новин ТСН. Як так сталося, що неймовірна талановита та популярна журналістка не знайшла товаришів серед тих, з ким бачиться кожного дня. Шанувальникам зірки хвилюватися не варто, адже це сталося за її бажанням.

Виявляється, Наталія навмисне не заводить жодних стосунків з Аллою Мазур, Лідією Таран, Соломію Вітвіцькою та іншими. Для Мосейчук головне у взаєминах з колегами — робоча етика. І вона не може перетнути певні межі. Тому в колективі панує дружелюбна атмосфера, однак Мосейчук не підпускає до себе нікого.

“Все відносно. Ви запитаєте мене: “чи дружелюбна я з колегами?” – більш ніж. “Чи дружу я з колегами?” – ні. У цьому маленька, але дуже фундаментальна різниця. В кожному зручному випадку я говорю тим, з ким я працюю “спасибі”. Я кажу, що я поважаю всіх і кожного з них. І це повага не через дружбу, не через проведені веселі корпоративи, не через телевізійну підбадьорливо-драйвову атмосферу. Цю повагу колеги викликають у мене своєю важкою працею, старанністю і самовідданістю, з яким вони виконують свій журналістський обов’язок”, — каже Наталія Мосейчук.

Як відомо, одна з найпопулярніших телеведучих країни у 1990 році закінчила середню школу в Бердичеві. У 1995 році закінчила факультет іноземних мов Житомирського педагогічного університету. Студенткою влаштувалася на житомирське обласне телебачення на посаду журналіста та телеведучої. Згодом переїхала до Києва, де зробила блискучу кар’єру.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин