На Житомирщині започаткували акцію “Літературний полігон”

Українській армії – українська книга. В одній з військових частин Житомирської області започаткували акцію “Літературний полігон”, яка вже виходить на всеукраїнський рівень.

Автором ідеї стала військовослужбовець ЗСУ, начальник бібліотеки одного з будинків офіцерів Житомирщини солдат Ірина Єфімова. Усе почалося з того, що Ірина закликала всіх небайдужих земляків поділитися книгами для наших захисників.

Ірина – відомий режисер, організатор численних мистецьких заходів, вона має багато друзів, однодумців, які одразу відгукнулися на ініціативу. До бібліотеки, аби прочитати свої вірші військовим, почали приходити відомі українські автори, які також стали передавати авторські книги та книги з власної бібліотеки.

Вірші у бібліотеці та зручному облаштованому бомбосховищі вже читали поети Наталя Чісліна та Петро Кухарчук. Книги відомого українського письменника, режисера, педагога Володимира Шинкарука передала його дружина пані Людмила.

Інформаційну підтримку гарній ініціативі забезпечило Інтернет-видання Zhytomyr.org. Наші кореспонденти постійно висвітлюють перебіг акції, яка вже вийшла на всеукраїнський рівень.

Ірина Єфімова запросила до участі письменницю Аллу Тимошенко. На жаль, особисто приїхати вона поки не змогла, але вже передала авторські книги для захисників. Пані Алла проживає у Ворзелі під Києвом. Жителі цього прекрасного краю на собі відчули жорстокі реалії війни. Відчули і допомогу збоку співгромадян. І сьогодні Алла Тимошенко розповідає друзям про акцію “Літературний полігон”, прагнучи підтримати наших захисників. Вже долучився до благодійної справи творчий наставник поетеси – популярний співак, поет, композитор народний артист України Олег Гаврилюк, чиї книги вже також отримала бібліотека.

Бажання приїхати, прочитати свою поезію воїнам та передати книги вже висловили багато українських авторів. Тож незабаром на наших захисників чекають нові сюрпризи.

Долучитися може кожен, передавши книгу, яку вже прочитав, тим, хто сьогодні захищає нашу країну. Захищати ми її мусимо всі разом, зокрема, й на інформаційному та культурному фронті, тому акція “Літературний полігон” є надзвичайно актуальною.

4aa9cedb 1a59 4735 b1a6 8d26a0746d4d
37200b5f 6eda 432c 8399 c8809384f42f
bd03193c eb48 4f37 b1fe f889af3f17a3

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин