На Житомирщині від попелу загорілася солома

Вогнеборці Житомирщини ліквідували 150 пожеж, 30 з яких виникли в побуті, решта загорянь сталися на відкритій території – горіли суха трава та сміття.

Зокрема, надійшло повідомлення від власників про загоряння в цегляній господарчій будівлі у с. Квітневе Попільнянської громади Житомирського району. По прибуттю до місця виклику підрозділом ДСНС було встановлено, що в середині будівлі горить солома. Впродовж години пожежу вдалося локалізувати, а близько 13 год повністю ліквідувати. Зі слів власниці стало відомо, що вона зранку поставила мішок з попелом біля дровітника. Ймовірно у попелі залишились жаринки від яких загорівся сам мішок та дрова, а з часом вогонь перекинувся на двері господарчої споруди та в середину приміщення, де зберігалися тюки з соломою. Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено будівлю та знищено 3 кубометри дров та 5 тон соломи.

О пів на 16 год надійшло ще одне повідомлення про пожежу цегляній господарчій будівлі у с. Гордіївка Романівської громади Житомирського району. На момент прибуття рятувальників вогнем була охоплена вся покрівля, господарі вже встигли вивести з будівлі свійських тварин, автомобіль та виносили речі домашнього вжитку. Окрім того, в середині та на горищі зберігалось сіно, що дещо ускладнювало процес гасіння. Впродовж трьох годин пожежу вдалося ліквідувати. Вогнем знищено будівлю та 7 тон сіна. Причина виникнення займання наразі встановлюється.

296242052 384632363800897 5267286052345168976 n

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин