На Житомирщині святкові дні пройшли без грубих порушень правопорядку

Під час святкових вихідних і безпосередньо у новорічну ніч додаткові поліцейські патрулі працювали для забезпечення правопорядку та безпеки громадян. 

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Житомирської області.

Загальна кількість зареєстрованих подій за минулі святкові дні, у порівнянні з буденними, не збільшилася. За повідомленням Управління превентивної діяльності ГУНП Житомирщини, грубих порушень публічного порядку під час цих вихідних не зареєстровано.

На території області працювали додаткові поліцейські патрулі, загалом близько 460 правоохоронців забезпечували безпеку жителів регіону.

Так, у ніч з 22:00 31 грудня 2022 до 6:00 1 січня 2023 поліцейські зафіксували 92 адміністративних правопорушення. Половина з них (47) пов’язані із порушеннями Правил дорожнього руху, у тому числі 13 фактів керування транспортними засобами у стані сп’яніння та 15 – відсутність водійських посвідчень. Також складено 13 адміністративних протоколів за розпивання спиртних напоїв або появу у нетверезому вигляді у публічних місцях та 5 – за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

Нині правоохоронці продовжують свою роботу із забезпечення публічної безпеки на вулицях міст і селищ області.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин