На Житомирщині психологи проводять тренінги для поліцейських

Психологи Головного управління Нацполіцї проводять тренінги для поліцейських різних підрозділів у рамках «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки».

Днями заняття з формування емоційної стійкості під час виконання службових обов’язків у стресових ситуаціях відбулося у Кінологічному центрі ГУНП в області. Під час цього психологи застосовували до учасників, поліцейських кінологів, різні проективні методики і техніки. Результати обговорювали разом та аналізували шляхи уникнення депресивних станів.

– Службовий пес для поліцейських-кінологів – не просто чотирилапий напарник, а й сам по собі антистресовий засіб. Адже тактильні відчуття при найпростішій взаємодії із твариною уже позитивно впливають на емоційний стан людини, – коментує начальниця сектору психологічного забезпечення УКЗ ГУНП Житомирщини Дарина Коваленко.

Ініціативи проведення заходів психологічної підтримки впроваджені першою леді України Оленою Зеленською за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.

FB IMG 1669193406106
FB IMG 1669193411709

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин