На Житомирщині побував “Культурний Десант”

Житомирщина долучилася до проєкту «Разом», покликаного надати необхідну допомогу мешканцям деокупованих населених пунктів.

Про це на своїй сторінці розповів начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

“Нині, як ніколи людям в деокупованих містах і селах Харківщини, Херсонщини, Донеччини та Луганщини потрібна підтримка. І мета руху «Разом» побудувати міцні мости між людьми. Чим міцніші ці мости будуть – тим сильніше буде українська Держава, перш за все,  ментально і культурно”,- йдеться в повідомленні.

Очільник Житомирської області зустрівся з ініціатором руху «Разом», очільником «Культурного Десанту», відомим музикантом Кольою Сєргою.

“Житомирщина з перших днів війни була важливим гуманітарним хабом і з щирим серцем долучилася до ініційованого творчими людьми та  волонтерами проєкту. Тому що він несе у звільнені міста та села – вільний дух нової України. І саме митці та музиканти змінюють і зміцнюють нашу свідомість”,- сказав Віталій Бунечко.

Першим внеском до гуманітарного вантажу «Культурного десанту», який за кілька днів поїде у звільненні українські міста на Сході, стала гітара Cord.

“Важливо, що у Колі Сєрги та його команди є чітке розуміння, яка саме допомога  і кому потрібна. Ця гітара невдовзі опиниться в руках викладача музики з Куп’янська, який продовжує навчати дітей попри усі жахіття війни та нещодавньої  окупації”,- наголосив Віталій Бунечко.

Завдяки творчості, представники «Культурного десанту» підтримують психологічний стан та високий бойовий дух українських воїнів, а також допомагають місцевому населенню на деокупованих територіях. І мова йде не лише про необхідну там гуманітарну допомогу. Це про психологічну підтримку, налагодження зв’язку та допомога простим людям.

“Наше завдання, щоб цей зв’язок з кожним містом, містечком чи селом, з кожною людиною, яка настраждалася від російського окупанта, був неприпинним. Маємо спільно з нашими митцями зробити так, щоб люди на деокупованих територіях позбулися впливу російської пропаганди”,- наголосив очільник Житомирщини.

IMG 20221022 153047 428
IMG 20221022 153059 005

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин