На Житомирщині діє “Літературна кав’ярня” та “Літературний полігон”

Житомирська поетеса Наталія Чісліна продовжує активне творче життя. Її щодення насичене мистецькими подіями. Зокрема, нещодавно в Семенівській громаді вона презентувала авторський проект “Літературна кав’ярня”, а також розпочала ще один мистецький проект “Літературний полігон” в одній з військових частин.

“От і розпочалася моя творча мандрівка громадами Житомирської області (поки що))). Семенівська громада стала першою, куди я вчора завітала з проектом “Літературна кав’ярня”.

Осінній день видався похмурим з періодичним моросінням дощику, проте це не завадило зібратися у затишному будинку культури с.Великі Низгірці, де ми разом зі слухачами разом створювали теплу атмосферу. Аудиторія видалась цікавою, активною і вдячною, тому майже непомітно промайнув час зустрічі, хотілося продовження ( до речі, по секрету скажу, що в цю громаду я ще раз приїду найближчим часом, але в інший старостат) і більш тривалого спілкування. Встигнули насолодитися гостинністю Семенівської громади, випити чаю і кави, скуштувати пиріг, дбайливо спечений адміністратором будинку культури та ще й помалювали кавою… Гарні спогади залишаться про цю теплу зустріч.

Тепер я точно бачу, що з проектом не помилилася — людям це потрібно! Тому й надалі нестиму поезію в громади.З нетерпінням чекаю наступну зустріч у #Гришковецька_громада“,- розповіла Наталія.

А вже згодом вона поділилася враженнями від старту іншого літпроекту .

Сьогодні мені випала нагода розпочати акцію “Літературний полігон”. У бомбосховищі однієї з військових частин Житомирщини слухали мої вірші ті, хто підставляє плече, захищає і оберігає — справжні чоловіки.

Трохи незвично було виступати перед великою, майже повністю чоловічою, аудиторією, проте нам все вдалося, адже разом ми наближаємо перемогу, працюючи кожен на своєму фронті“,- розповіла Наталія.

Як ми повідомляли, на Житомирщині організували збір книг, які передадуть для бібліотеки однієї з військових частин.

Якщо ви маєте книги, які вже прочитали, і хочете ними поділитися – ми будемо раді передати ці видання для наших захисників”,- розповіли у коментарі zhytomyr.org організатори.

FB IMG 1667995347703
FB IMG 1667995374031
FB IMG 1667995297885

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин