“Ми не поступаємось солдатам НАТО” – інструктор ЗСУ 

Інструктор одного із підрозділів ЗСУ Сергій пройшов підготовку у Великій Британії. Нині на Житомирщині навчає українських бійців. Кореспондентам Суспільного Житомир Сергій розповів про підготовку за кордоном та майстерність українських військових.

Навчання солдатів з базової військової підготовки у Великій Британії триває 35 діб. Сергій каже, що там вдало поєднуються досвід англійців і наполегливість українців.

“Там навчають володінню стрілецької зброї і основним військовим дисциплінам. Починаючи з елементарної внутрішньої служби, як себе поводити як солдат, і тут наші інструктори допомагають, та завершуючи тактичною медициною. Українці дуже витривалі, вони дуже сильні психологічно і навчаються в три-чотири рази швидше одній справі, ніж той самий британський солдат”, – розповідає інструктор.

Після навчання солдати готові до ведення бою, як у польових умовах, так і в місті.

Сергій каже, що по своїх якостях український військовослужбовець взагалі не поступається британцям.

“Не всі британські інструктори мають такий досвід, як наші інструктори. Але поєднуючи знання військовослужбовця НАТО і нашого бойового солдата в одне єдине – просто нереальний рейнджер виходить”, – розповідає Сергій.

Військовий розповів, що відмінність між солдатами НАТО та України зникла після початку повномасштабного вторгнення Росії. Бо українські військовослужбовці вже також забезпеченні таким спорядженням, яке максимально наближене до стандартів НАТО. А ще іноземні інструкторі враженні нашою мотивацією.

“Ми, напевно, вмикаємо якийсь тумблер. Так, тумблер такого націоналізму, патріотизму, коли треба захищати свою державу – ми готові на все”, – сказав інструктор ЗСУ Сергій.

Фото: Суспільне Житомир

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин