Лєна Дарк: “Бачачи це, хочеться кричати на весь світ!”

photo1668498813

Співачка Лєна Дарк повернулася з чергової поїздки на Схід України. Житомирянка разом з друзями-волонтерами регулярно здійснює такі поїздки, аби доставити гуманітарну та іншу необхідну допомогу до наших військових та місцевих жителів.

Зокрема, цього разу, крім продуктів, відвезли ліки та 2 камери нічного бачення на Бахмутський напрямок. В Ізюм для місцевих жителів відвезли також продуктові набори, засоби гігієни, одяг, корм для тварин. Триває збір на дрон для військових.

Співачка, волонтер, учасниця добровольчого формування розмістила на своїй сторінці у Facebook відео та допис, в якому висловила свої відчуття щодо того, що відбувається там, на передовій, і тут, на відносно мирній території. Зокрема, звернулася і до “диванних критиків”, які полюбляють у коментарях вчити, як і що потрібно робити.

Пряма мова співачки Лєни Дарк:

“Ми повернулись… а хтось лишився там… Кожного разу все важче «переварити» побачене… В когось є сумніви, куди та до кого ми їздимо? Комусь здається, що форма пацанів занадто чиста? Може, небо занадто синє? Що ще показати, щоб ці сумніви розвіялись? Більше не хочеться виправдань та пояснень.

Це відео знято не для хайпу, я не люблю фотки на розбитих танках, не люблю такі відео і все тому подібне, бо це все людські життя і понівечені долі. Але, бачачи це, хочеться кричати на весь світ, щоб це почули і побачили ті, хто мирно ходить на роботу, в кафе, гуляти в парк, ті, хто купує подарунки до Нового року і готується до встановлення ялинок.

Ми – ті, хто є; ми – там, де маємо бути, і ми робимо те, що вважаємо за потрібне. Якщо ви не з нами, то проходьте повз і краще не виводьте на конфлікти.

Поки всі радіють нашим маленьким перемогам, десь за це проливається кров, віддаються життя. Ціна цих перемог дуже дорога, не забуваймо про це”.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин