Карпати знову програли Поліссю і серйозно відстали від лідера

У неділю, 27 листопада, зіграли 6 поєдинків чемпіонату України серед команд Першої ліги. Центральним поєдинком, безумовно, був матч у Львові, де місцеві Карпати приймали житомирське Полісся.

Як пише Футбол24, у першому колі “леви” поступилися житомирянам 0:2 і відставали від команди Калітвінцева на 9 очок. Саме Полісся створило перший момент вже на другій хвилині, але кіпер і захисника Карпат зуміли відбитися. Льопка знову врятував Карпати після виходу майже віч-на-віч, але третій момент біля воріт “зелено-білих” завершився голом.

Болденков у боротьбі з Будківським скинув м’яч на дальню стійку, де Янаков у падінні відкрив рахунок. Йшла лише 14 хвилина. А на 30-й Карпати ще й у меншості залишилися – Лень отримав другу жовту і завершив поєдинок. До перерви підопічні Тлумака лічені рази потурбували Олега Кудрика, але по-справжньому кіпер Полісся у гру так і не вступав.

Другий тайм Карпати розпочали значно краще і швидко відігралися. Рябов класним пасом віддав на хід Кожанову, Денис не зумів переграти Кудрика, але Тарануха на добиванні зрівняв рахунок! Рефері зафіксував офсайд, але після підказки VAR змінив рішення. 1:1.

Рівний рахунок тримався лічені хвилини. Морозко зі штрафного влучно пробив у ближній кут і знову вивів Полісся вперед. Львів’яни могли блискавично відігратися, однак Дуць влучив у поперечину. Був шанс і у Полісся – Льопка і стійка завадили житомирянам збільшити перевагу в рахунку. Зрештою, рахунок 1:2 став остаточним. Полісся знову обіграло Карпати і відірвалося від львів’ян на 12 очок.