Голова Держприкордонслужби перевірив оборонні конструкції на кордоні з білоруссю

Сили оборони продовжують максимально укріплювати всі ділянки кордону з білоруссю, у тому числі в межах ЧАЕС.

Про це заявив Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу ДПСУ.

Як зазначається, під час роботи в прикордонні Дейнеко перевірив укріплення кордону в межах Чорнобильської зони та виконання завдань військовослужбовцями по межі зони відчуження.

Голова ДПСУ відзначив ефективну взаємодію складових Сил оборони, що перебувають на цьому напрямку, та поспілкувався з керівниками різних підрозділів. Також детально проговорив заходи, які виконують українські захисники для забезпечення оборони країни.

«Цей напрямок залишається не менш загрозливим ніж інші, адже ми добре пам’ятаємо, що білорусь дозволила підрозділам збройних сил російської федерації здійснити вторгнення в нашу країну і через Чорнобильську зону. Нині кордон по зоні відчуження укріплений. Підрозділи Державної прикордонної служби України, ЗСУ, Нацгвардії та поліції відпрацювали всі напрями, які ворог може намагатися використати у разі повторного вторгнення. Скрізь знищені під’їзді шляхи, облаштовані необхідні оборонні елементи та інженерні загородження», – заявив голова ДПСУ.

Він зазначив, що прикордонники разом з іншими підрозділами оборони не зупиняються та продовжують максимально нарощувати систему оборони. Також постійно ведеться спостереження за підступами до українського кордону, попри активне застосування по той бік кордону засобів радіоелектронної боротьби.

Також Дейнеко перевірив забезпечення підрозділів та проговорив про найнеобхідніше.

«Перемога у нас буде одна і її наближають спільні злагоджені дії всіх українських захисників. Навіть маючи значну перевагу, ворогу не вдалося нас зламати. Натомість він побачив і добре відчув нашу жагу до волі та незалежності», – заявив Дейнеко.

Фото: ДПСУ

1662192975 380

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин