Фонд Геннадія Буткевича передав Житомиру 10 генераторів

Житомирська міська рада та фонд BGV Геннадія Буткевича підписали меморандум про співпрацю.

Двосторонній меморандум про партнерство покликаний посилити співпрацю задля економічної, соціальної, оборонної підтримки Житомира та області. Зокрема, сьогодні у межах першого етапу співпраці БФ BGV передав громаді міста 10 бензинових генераторів та 12 дизельних теплових гармат. Їх передадуть на Пункти Незламності.

«Сьогодні передаються генератори, теплові пушки, а також партія продуктів. Така співпраця буде на постійній основі. Ця допомога нам потрібна, щоб обладнати Пункти Незламності. Ворог, ймовірно, буде продовжувати наносити удари по енергетичній інфраструктурі. Ми повинні мати змогу обігріти людей, нагодувати, надати прихисток. Такі заходи і робота цього фонду — це не тільки про генератори, теплові пушки та продукти, це про тепло людських сердець», — сказав міський голова.

Окрім технічних засобів, громада Житомира отримала 700 кілограмів продуктів тривалого зберігання.

«З самого початку широкомасштабного вторгнення Благодійний фонд BGV підтримує громади Житомирщини: це доставка гуманітарної допомоги для населення, підтримка лікарень, набори для новонароджених, подарунки дітям, продуктові набори для людей похилого віку та багато іншого. Житомирщина є одним із головних фокусів роботи нашої організації. І сьогоднішній меморандум лише підтверджує той факт, що ця робота продовжиться, буде системною, щоб оперативно реагувати на потреби міста і його мешканців», — наголосила представниця Благодійного Фонду BGV Поліна Алдошина.

У 2023 році Благодійний Фонд BGV Геннадія Буткевича власним коштом реалізує наступні ініціативи:
• підготовка та оснащення Пунктів Незламності польовими кухнями, буржуйками;
• закупка генераторів для лікарень та Пунктів Незламності, потужністю від 35 кВт до 120 кВт;
• закупка та передача громаді міста продуктів харчування;
• допомога військовим формуванням Житомирщини.

FB IMG 1672149026114

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин