Дефіцит потужності на Житомирщині становить близько 30 відсотків

Компанія “Житомиробленерго” оприлюднила графіки відключень електроенергії у Житомирі та області. Відповідна інформація з’явилася на сайті підприємства. За словами керівника компанії Олексія Шекети, через обстріли енергетичної інфраструктури російськими військами дефіцит потужності на Житомирщині становить близько 30 відсотків.

Про це повідомляє Суспільне Житомир.

“У жовтні 2021 року наша область спожила приблизно 300 мільйонів кіловат енергії, а цього жовтня ми маємо 206 мільйонів, тобто можна собі уявити, наскільки у нас зараз є дефіцит потужності – це приблизно 30-40 відсотків дефіциту, це колосальна кількість електроенергії”, – сказав голова правління АТ “Житомиробленерго” Олексій Шекета.

Споживачів електроенергії у місті та області розділили на чотири сектори. У разі необхідності аварійних відключень, електропостачання вимикатимуть в одному з цих секторів за командою диспетчера компанії “Укренерго”.

“Якщо сьогодні потрапляє під відключення перший сектор, то інші три сектори ми намагаємося не відключати і, скоріш за все, ми це робити не будемо, – каже Олексій Шекета. – Тобто всі споживачі, які потрапили у перший сектор на сьогодні, то до них застосовуватиметься цей графік обмежень, якщо буде така команда на відключення. Решта секторів можуть розраховувати на безперебійне постачання електрики”.

За словами Олексія Шекети, у випадку аварійних відключень, можливі перепади напруги у мережі.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин