Данські волонтери допомогли Станишівській громаді з обладнанням для укриттів

Благодійники зі спілки ‘’Bevar Ukraine’’ допомогли обладнанням для устаткування укриттів (бомбосховищ) в закладах освіти Станишівської громади.

Про це повідомляють у Станишівській сільській раді, дякуючи благодійникам за таку необхідну допомогу.

Весь цивілізований світ розуміє наскільки важливо перемогти у війні з росією заради збереження верховенства головних людських цінностей. І ми надзвичайно вдячні усім, хто підтримує українців у скрутні часи та навіть здалека знаходить шляхи надання допомоги“,- кажуть у громаді.

Організація “Bevar Ukraine” є  представниками дружньої до України країни Данії. Завдяки допомозі організації, місцеві навчальні та виховні заклади отримали столи, парти, ліжка, матраци, ноутбуки та холодильники, що зробило їхні бомбосховища більш придатними для використання і комфортними.

Сучасні меблі, техніка та інше обладнання від ‘’Bevar Ukraine’’ допоможуть дітям і педагогам не переривати освітній процес навіть в умовах повітряної тривоги та значно зменшать стрес від перебування в укритті.

Новітнє облаштування бомбосховищ від данських волонтерів дає можливість отримати тривалий прихисток, позбутися страху, не втратити зв’язок з навколишнім світом в моменти зовнішньої небезпеки“,- кажуть у Станишівській громаді.

FB IMG 1663318549739
FB IMG 1663319484235

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин