Більшість соціальних закладів Житомирщини забезпечені генераторами та терміналами Starlink

Більшість соціальних закладів Житомирщини забезпечені генераторами та терміналами Starlink.

Про це повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«90% найважливішої соціальної інфраструктури, необхідної для життєдіяльності області, забезпечено генераторами. Зокрема, це  лікарні, школи, садочки, інтернати, котельні, ЦНАПи тощо», – зазначив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Також очільник області зауважив,  що генератори закупили як органи місцевого самоврядування, так і міжнародні партнери у співпраці з Житомирською ОВА. Так, минулого тижня соціально відповідальний бізнес, зокрема керівництво ТОВ «Kusto Agro», яке працює на території Житомирщини, передало для соціальних об’єктів області 29 генераторів та стільки ж терміналів Starlink вартістю понад 16 мільйонів гривень.

Окрім цього, за сприяння посольства Франції, «Credit Agricole Bank» та ТОВ «Єлісейські поля» для інтернатних установ Житомирщини був переданий 21 електрогенератор. Також відомо, що незабаром Житомирська область отримає ще 8  таких генераторів від французьких партнерів. Нині загальна сума допомоги, яку надало ТОВ «Єлісейські поля», становить вже 11 млн грн.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин