9 представників Житомирщини отримають мікрогранти на власну справу

Днями Державний центр зайнятості ухвалив рішення за підсумками ІХ періоду прийому заяв за програмою мікрогрантів «Власна справа», який тривав з 17 по 30 жовтня 2022 року. Цього разу всі дев’ять заявок від жителів Житомирщини на загальну суму понад 2,1 млн грн отримали схвалення.

Про це повідомляє Житомирська обласна служба зайнятості.

Серед подавачів – юридична особа, п’ять підприємців з досвідом та троє початківців, які разом створять 19 нових робочих місць. Переможці мають намір реалізувати такі проєкти: організація виробництва суші, пиломатеріалів і пелет, виготовлення хлібобулочних виробів, відкриття мобільної кав’ярні та майстерні з виробництва екотоварів, а також розширення діяльності святкової агенції, станції технічного обслуговування, магазину якісної білизни та мініготелю.

Середній розмір гранту склав 233 тисячі гривень.

Усього за підсумками дев’яти хвиль на Житомирщині – 78 успішних заявок на загальну суму понад 17,9 млн грн. Створення чи розвиток власного бізнесу грантоотримувачами додасть 193 робочих місця.

Нагадаємо, що програма надання грантів для бізнесу «єРобота» розпочалась 1 липня. З 14 листопада триває 11 хвиля прийому заяв. Всього передбачено 12 таких періодів, кінцевий строк подання заяв – 12 грудня 2022 року.

Подати заяву можна через портал «Дія».

Індивідуальні консультації щодо складання бізнес-плану фахівці обласного центру зайнятості надають щоденно, зокрема і в телефонному режимі за номерами: 0 (412) 43-20-40 або 063-214-41-75.

Відповіді на запитання щодо умов програми та оформлення заявки на отримання мікрогранту можна отримати також в телеграм-каналі Житомирської обласної служби зайнятості.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин